Pass

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Çaycuma Kültür Saray’ında yapılan konferans sonrası Kuran Kursu ve Cami inşa ve imarında katkıda bulunanlara İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Kaymakam Serkan Keçeli tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Arcaklıoğlu; “ Çaycuma’nın birçok köyünde Camii ve Kuran Kurslarımızın inşa, imar ve tadilatında gösterdikleri gayretli ve örnek çalışmaları dolayısı ile Din görevlilerimize Türkiye Diyanet Vakfı Çaycuma Şubesi olarak dernek ve vakıf sorumlularına birçok köy muhtarımıza teşekkür belgesi verdik. Belge töreninde bizleri kırmayarak konferansımıza gelen ve belgelerini takdim eden Kaymakamımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1051
16.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın