Pass

Çaycumaspor Yönetim Kurulu, yönetici sayısını arttırmak amacıyla kongreye hazırlanıyor.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan duygularını, hislerini dile getiren Çaycumaspor As Başkanı Korhan Uzaldı, görevini diğer bir yönetici arkadaşına bıraktı. Uzaldı, As Başkanlığı bir diğer yöneticiye devretmesi sonucu yeni görevi A Takımdan Sorumlu Başkan Yardımcılığı oldu.

Uzaldı, Paylaştığı yazıda şunları dile getirdi; “Çaycumaspor, gelir gider dengesini sağlamak ve daha güçlü yönetim oluştura bilmek için kongre kararı almak üzeredir. Yönetici sayısını arttırmak amacıyla kongrede; 6 ay boyunca yapmış olduğum asbaşkanlığı, diğer bir yönetici arkadaşıma bırakıyorum. Yönetimde A Takımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak devam edeceğim. 6 ay boyunca maddi ve manevi olarak epey yorulduk. Kongre sonrası görevimde de aynı sorumlulukta çalışacağım. Şahsım adına Çaycumaspor’u basamak olarak görmedik. 4 sene zarfında birçok siyasi davet aldık. Çaycumaspor sevdadır, kente hizmettir. Bunu Çaycumaspor’da futbol oynamamış veya tribünde olmamış, yöneticilik yapmamış olanlar anlayamaz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2081
16.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın