Pass

AK Parti 3’üncü sıra Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar ve bir grup partili, Çaycuma spor Kulübü’nü ziyaret ederek yönetici ve futbolcularla sohbet etti.

Amatör spor kulüplerinin yaşatılması gerektiğini belirten Ulupınar, kulübe destek sözü verdi. İlçede 3 spor kulübü olduğu için belediyeden yeterli destek göremediklerini ifade eden kulüp yöneticileri sıkıntılarını Ulupınar’a aktardılar. Ulupınar; “Ben Belediye Başkanı olduğumda Devrek sporsun takım renklerini bilmiyordum Futbolla alakam yoktu. Ama tribündeki vatandaş beni o sporun içine çekti. Oranın sayesinde seçimde daha yüksek oy aldım. Devrek’teki maçlara hep giderdim. Eğer Çaycuma Belediye Başkanın bir dahaki seçimlerde niyeti varsa aday olmaya Çaycuma spora destek olsun. Seçim bittikten sonra seçilmesek bile Çaycuma sporun maçlarını izlemeye geleceğim” dedi.   Futbolcularla ayrı olarak sohbet eden ve başarı için sahaların ve tribünlerin iyileştirilmesi gerektiğini belirten Ulupınar; “ Bunların için maddi imkan gerekiyor. Yönetici arkadaşlarımız çok zoru başarıyorlar. Dışarıdan her hangi bir destek yok. Sizlerde başarılı olduğunuz zaman övünç kaynağı oluyorsunuz. Gurur duyuyorlar. Başarılı olmak Çaycuma’nın gururu olmak demek. İlçeyi tanıtırsınız. Bizlerin görevi sizlere sahip çıkmak.   

Vatandaşlarımızı ve gençlerimizi maçlara gelmesi için teşvik edelim. Hepinize başarılar diliyorum, inşallah 40’lı yaşlara futbol oynayabilirsiniz” diye konuştu. Ulupınar, Takım Kaptanı ve antrenörü Teoman Temelkuran’dan takım hakkında bilgi aldı.


Haber Okunma Sayısı : 1817
15.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın