Pass

Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı üyeler İstanbul’da her yıl düzenlenen TÜYAP fuarına katıldı.

Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir; “Odaya kayıtlı esnaflarımızla birlikte gelişen teknolojiyi takip edebilmek ve piyasalardaki rekabet gücü bulabilmeleri ve ufkumuzun açılması için bu tür organizasyonlara iştirak etmemiz gerektiğini düşünerek 13 Ekim 2015 Salı günü İstanbul TÜYAP’da yapılan 18.uluslar arası mobilya, yan sanayi, aksesuarları orman ürünleri ve ahşap teknolojisi fuarına oda olarak üyelerimizle katıldık. Faydalı bir gezi olduğu kanaatindeyim

Fırsat buldukça bu tür organizasyonları diğer meslek dallarındaki esnaflarımızla gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Oda olarak, sektör anlamında esnafların gelişimine katkıda bulunmayı amaç edindiklerini belirten Başkan Kandemir, “Sektör anlamında esnafların gelişimine katkı sağlamak adına bu tarz gezileri yıllardır düzenli olarak organize ediyoruz. Yapılan bu gezi organizasyonlarına katılan esnaflarımızın fuarlar sayesinde gelişen teknolojiyi yakından görmeleri ve ihtiyaçlarını gidermeleri adına oldukça önemli olduğu ve bu nedenle düzenlemiş olduğumuz gezilere katılan esnaflarımızın son derece memnun olduklarını görüyoruz. Bu konu ile ilgili finansman desteğini sağlamak için odamızda marangoz ve mobilyacı esnaflarımızla halk bankasının katılımıyla fikir alış verişinde bulunmak ve makine ve teçhizat alımıyla ilgili mali destek sağlamak için kredi kefalet kooperatifinin verdiği kredi imkanlarından yararlanmalarını sağlayacağız” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 896
15.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın