Pass

Çaycuma’nın Perşembe beldesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı. Sıkışan yaralıları kurtarmak için itfaiye ekipleri seferber oldu. 

Edinilen bilgiye göre, kaza, Çaycuma’nın Perşembe beldesinde meydana geldi. Selçuk C. (21) idaresindeki 67 SC 360 plakalı otomobil ile Cihat K. (25) idaresindeki 67 ZY 988 plakalı otomobil organize sanayi kavşağında çarpıştı. Her iki araçta maddi hasar meydana gelirken, 67 ZY 988 plakalı araçta bulunan Cihat K., Döndü K. ve Mehmet K. yaralandı. Araçta sıkışan yaralılar Çaycuma Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldıktan sonra 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 
Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.


Haber Okunma Sayısı : 1890
15.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın