Pass

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Zonguldak İl Müdürü Çiğdem Acar, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş'i makamında ziyaret etti. 

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş'i ziyaret ederek kadınlara bilgilendirme toplantısı ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan SGK İl Müdürü Çiğdem Acar, çalışmalarında da Güneş'e başarılar diledi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş ise "Kadınlara yönelik bilgilendirme toplantısı ile SGK Müdürümüzle bilgi alışverişinde bulunduk. Müdürümüzün ziyareti bizleri oldukça memnun etmiştir. Böyle kadın yöneticilerin dayanışma içinde olduğu bir çalışma bizler için gerçekten memnuniyet vericidir" diye konuştu.


Haber Okunma Sayısı : 2584
15.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın