Pass

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Gökçebey’de yapılan çalışmaları hızlandırdı. 

Gökçebey İlçesi On Mayıs Mankap Yolu çalışmalarına başlanarak çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Kasımlar Boğazı’nda kanal çalışmaları da aralıksız olarak devam ediyor.
İsmetpaşa Caddesi Çarşı Mahallesi Cumayanı Sokak’ta ki çocuk parkı yapımına ise başlandı.
Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk çalışmalar ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Göreve gelirken Gökçebey İlçemizin yaşanabilir bir yer olduğunu ve artık hizmet görmeye başlayacağını söylemiştik. Halkımızın huzuru ve refahı için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Görevde olduğumuz süre boyunca Gökçebey için yapabileceğimiz tüm çalışmaları eksiksiz olarak yapmaya gayret göstereceğiz. Halkımızın güvenine teşekkür ediyoruz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1016
15.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın