Pass

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Zeki Çakan 1 Kasım Seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Çakan, Çaycuma’ya bağlı Nebioğlu beldesinde seçim çalışmaları kapsamında beldede bulunan dükkânları tek tek ziyaret ederek esnaflar ile sohbet etti. Çakan, vatandaşlardan ve esnaftan geçmiş yıllarda yaptığı işlerden bahsederek, 'Geçmişte yaptığımız işler gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır" dedi. Zonguldak'ın sahibinin olmadığını, bir ağabeye ihtiyacı olduğunu ve bunun için burada olduğunu belirten Çakan, vatandaşlardan seçimlerde oy isteğinde bulundu. Vatandaşlar ile güzel bir sohbet gerçekleştiren Çakan, esnaflardan ve vatandaşlardan desteklerini istedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ve kendisine mektup gönderen Nebioğlu Beldesi'nde yaşayan Dilay Girgin (20) isimli genç kızla da görüştü. Açık Öğretim Üniversitesi okuduğu öğrenilen genç kızın Çakan'dan ve Bahçeli'den kitap istediği öğrenildi. Çakan, genç kızın kitap ihtiyacını karşılayacağını, Nebioğlu Beldesi'ne kütüphane oluşturabilecek kitap toplayacağını bildirdi. 


Haber Okunma Sayısı : 1001
14.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın