Pass

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Diyanet-Sen Çaycuma ilçe başkanı Kenan Tunç Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Çaycuma ilçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu ve müftülük personelini ziyaret etti.

Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu'yla bir süre sohbet eden Kenan Tunç, Kadir Güney ve Zekeriya Kamit'ten oluşan Diyanet-Sen ekibi müftü Arcaklıoğlu'nun ve onun şahsında bütün din görevlilerinin "Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı kutladı.

Tunç yaptığı konuşmada "Sayın hocam sizin ve sizin şahsınızda bütün Din Görevlisi arkadaşlarımızın aile ve çocuklarıyla beraber bu anlamlı haftasını kutluyoruz. Din Görevlilerimizle olan dostane ilişkilerinizden ve onların problem sıkıntılarını aşmak için gösterdiğiniz gayretlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Çaycuma ilçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu da böyle anlamlı bir ziyaretten dolayı Diyanet-Sen ilçe başkanı Kenan Tunç ve ekibine teşekkür ederek "Din Görevlisi arkadaşlarımızın her biri bizim için değerlidir. Bu hafta vesilesiyle ben de sizlerin ve bütün arkadaşlarımızın "Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik ediyorum. Sizlere de bu güzel ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. " dedi.

Diyanet-Sen Çaycuma İlçe başkanı Kenan Tunç ve ekibi daha sonra Çaycuma Müftülüğü Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu'nu ziyaret ederek Camiler ve Din Görevlileri haftasını kutladı. Şube Müdürü Oruçoğlu da Diyanet-Sen ekibine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 


Haber Okunma Sayısı : 1031
14.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın