Pass

Kısa bir süre önce Almanya’dan gelen Ertan Yılmazer’in öncülüğünü yaptığı ve Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir’in destek verdiği Alman ve İtalyan iş adamlarından oluşan grup ülkelerine dönmek için yola çıktılar.

Memnuniyetleri yüzlerinden okunan iş adamları kendilerine karşı verilen ilgiden memnun olduklarını ve ziyaretlerini sıklaştıracaklarını belirttiler.

Çaycuma’da kaldıkları süre boyunca kendilerine rehberlik ve tercümanlık yapan Ertan Yılmazer’e, Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir’e, Otel Perla Sahibi Sercan Durası’ya ve Ekspres Gazetesi Çaycuma TV’ye teşekkür ettiler.

1 haftadır ilçemizde bulunan Otel Perla’da konaklayan iş adamları bugün objektiflerimize gülümseyerek Türkiye’ye ve aynı zamanda Çaycuma’ya veda ettiler.


Haber Okunma Sayısı : 1071
13.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın