Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili ve adayı Şerafettin Turpçu’ya MHP Gökçebey teşkilatından sert tepki geldi. 

CHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Şerafettin Turpçu’nun seçim ziyaretleri kapsamında Gökçebey ilçesine geldiğini ifade eden, Milliyetçi Hareket Partisi Gökçebey ilçe Başkanı Sezgin Karademir, “Turpçu ilçedeki esnafları, kurum ve kuruluşları, bazı meslek kuruluşlarını ziyaret ederken vatandaşlar ile sohbet etti. Bu sohbetleri sırasında Vatandaşlara MHP Zonguldak Milletvekilimiz Zeki Çakan'ın milletvekili, seçilemeyeceği konusunda anket yapıldığını bu durumda bir MHP'li olarak AK Parti'ye mi? yoksa CHP'ye mi? oy verirsiniz diye sorular yönelttiğini duyduk. Şerafettin Turpçu kendisinin milletvekili çıkamayacağını çok iyi anlamış, ne yapacağını, ne söyleyeceğini sapıtmış, kuyruğuna basılmış kedi gibi ortalığı velveleye vermiş, büyük bir endişeye ve korkuya kapılıp çaresizliğinin çaresini Zeki Çakan'a çamur atmakla aramıştır. İnsan, genellikle başkalarına sürmek istediği çamura bulanır misali, Turpçu’da 1 Kasım sabahı atmak istediği çamurun içinde boğulacaktır” dedi. Şerafettin Turpçu’nun bu hareketi ise MHP’li her kesim tarafından tepki topladı.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1117
13.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın