Pass

İhsanoğlu Köyü Muhtarı Ramazan Artan, Kışla Köyü Muhtarı Hayrettin Ünlütürk ve Şeyhoğlu Köyü Muhtarı Muhittin Demirsoy, Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV aynı zamanda Miyanyedi Ofset’in sahibi Hasan Miyanyedi ve Çaycuma TV Genel Yayın Yönetmeni Ercan Karakuş’u ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında hoş sohbetlere imza atan muhtarlarımız “Bizlerin köy muhtarları olarak, sesimizi kamuoyuna duyuran Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV’ye teşekkür eder ve başarıların devamını dileriz” şeklinde konuşarak ziyaretlerini sonlandırdılar.

Bizde Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV olarak bize yaptıkları bu ziyaretten dolayı onlara teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Haber Okunma Sayısı : 1593
12.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın