Pass

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci ile Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde (ZADH) tedavi görmekte olan iş kazasında ve Ankara’daki bombalı saldırıda yaralananları 12 Ekim 2015 tarihinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular. 

10 Ekim’de Ankara’da düzenlenen bombalı saldırı sırasında bacağından yaralanan ve ZADH’de tedavi görmekte olan Haber-Sen üyesi İbrahim Damatoğlu’nu ziyaret eden GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve beraberindekiler sağlık durumu hakkında bilgi aldılar ve geçmiş olsun dileğinde bulundular.
GMİS Heyeti, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü’ne bağlı ocakta meydana gelen kazada bacağından yaralanan ve ameliyat olan Madenci Okan Altan’ı ziyaret etti. Sağlık durumu hakkında bilgi alan Demirci ve beraberindekiler, Altan’a geçmiş olsun ve acil şifalar dileğinde bulundular.


Haber Okunma Sayısı : 904
12.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın