Pass

Ankara’nın göbeğinde gerçekleşen terör saldırısı ile ilgili Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’ndan kınama.

Milletvekili Çaturoğlu; "Kaynağı, söylemi, amacı ne olursa olsun her türlü terörü lanetliyorum.  Birliğimize, beraberliğimize ve ülkemizin huzuruna kasteden Ankara'daki menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şehit olan güvenlik görevlilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yararlılara acil şifalar diliyorum. Gün birlik olma günüdür. Gün yekvücut olma günüdür. İnanıyorum ki devletimiz bu tür saldırıların her zaman üstesinden gelecektir” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 891
12.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın