Pass

TÜİK Zonguldak Bölge Müdürlüğü, 2015 yılı Ağustos ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistiklerini açıkladı. 

TÜİK verilerine göre Türkiye'de trafiğe kayıtlı araç sayısı Ağustos ayı sonu itibariyle 19 milyon 641 bin 814 oldu. Zonguldak’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı Ağustos ayı sonu itibarıyla 135 bin 969 oldu. Karabük’te trafiğe kayıtlı araç sayısı Ağustos ayı sonu itibarıyla 58 bin 718 oldu. Bartın’da trafiğe kayıtlı araç sayısı Ağustos ayı sonu itibarıyla 44 bin 489 oldu.


Haber Okunma Sayısı : 1042
12.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın