Pass

Ankara'da barış mitinginde patlatılan bombalar sonucu 95 kişinin öldüğü ve 246 kişinin yaralandığı terör saldırısı Zonguldak’ta da protesto edildi.

Zonguldak Demokrasi Platformu tarafından, yağmur yağışı altında gerçekleştirilen eyleme çok sayıda vatandaş katıldı. Platform üyeleri ilk olarak kent merkezinde bulunan Madenci Anıtı’nda toplandı. Daha sonra kortej halinde Gazipaşa Caddesi üzerinden terör karşıtı sloganlar atarak Valilik önüne yürüdü. Yürüyüş sırasında bir kadın gruba tepki gösterdi. Polis ekiplerinin kadını sakinleştirmesiyle olay büyümeden önlendi. Grup daha sonra Valilik binası önünde hayatını kaybedenler anısına 1 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirdikten sonra basın açıklamasının ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

 


Haber Okunma Sayısı : 1129
12.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın