Pass

ZONHAV Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kâhya, 1 Kasım seçimleri hakkında, oy kullanmayan gurbetçilere oy kullanması için duyuruda bulundu.

ZONHAV Yönetim Kurulu Üyesi Kâhya “Değerli gurbetçi dostlarım; 1 Kasım 2015 de Türkiye’mizde yapılacak genel seçimler ülkemiz ve gurbetçiler açısından çok büyük önem arz etmektedir. Bilindiği üzere yurt dışında yaklaşık 3 milyon seçmen bulunmakta ve geçen seçimlerde sadece %39 oyunu kullanmıştır. Bizler laf başına gelince kendi aramızda hükümetler kurar ve yıkarız ancak Vatandaşlık hakkımız olan bir oyumuzu zaman ayırıp kullanmayız. Kimisi sahilden ayrılmaz, kimisi eğlencesinden. Ama sonrada niye bize şunu yapmadılar-bu hakkı vermediler diye hükümete kızarız, olay biter. Halbuki yıllarca oy hakkı diye yanıp tutuştuk, şimdi ise bir saatimizi ayırıp oy kullanmıyoruz.”

“Değerli dostlar; Vatanın milletin bölünmez bütünlüğünü, Cennet Vatan Türkiye’mizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkarma ülküsü savunan herkesi, rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı bayrağımızı savunan hangi parti olursa olsun lütfen ama lütfen oyunuzu verin. Çevrenizi de yönlendirin. Zira sizlerin vereceği bir tek oy bile çok önemli. Tüm oylar ülke geneline dağılıyor. Nasıl oy kullanacağım diye düşünmeyin. Arayın yardımcı olalım. Bağlı bulunduğunuz Konsolosluklar 25 Ekim’e kadar Cumartesi-Pazar dahil 7 gün akşama kadar açık. Türkiye de olan kardeşlerimiz Havalimanlarında veya Gümrük kapılarında oylarını 1 Kasım akşamına kadar kullanabilirler. Bu vesileyle seçimden sonra birbirinizin yüzüne bakamayacağınız laf ve davranışlardan kaçınmanızı rica eder, hepinize saygılar ve sevgilerimi sunarım” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 1013
10.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın