Pass

 Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Ankara’da meydana gelen patlamaya ilişkin taziye mesajı yayımladı. 

ÜAK Başkanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Ankara’da meydana gelen patlamaya ilişkin taziye mesajı yayımladı. Terör sürecinin bir an önce sona ermesini temenni eden Özer, “10 Ekim 2015 tarihinde Ankara’da meydana gelen, vatandaşlarımızın vefat ve yaralanmalarına sebebiyet veren menfur hadiseyi büyük bir teessür ile haber almış bulunmaktayım. Son dönemde ülkemizin üzerine adeta kara bulut gibi çöken ve yürek dağlayan acılara bir yenisinin eklenmesi tüm yurttaşlarımızda olduğu gibi bizim üzerimizde de tarifi imkânsız üzüntülere sebebiyet vermektedir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu ihanet sarmalının ve terör sürecinin bir an evvel sona ermesi en büyük temennimizdir. Elde etmek istedikleri neticelere terör enstrümanına sarılarak ulaşacaklarını düşünenler, büyük bir yanılgı içerisindedirler. Aziz milletimizin sabrı ve metaneti her türlü zorluğun üstesinden gelecek düzeydedir” dedi.
Terörist niyetlerin arka planda asıl hedefinin Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü olduğunu ifade eden Özer, “Terörist niyetlerin arka planındaki asıl hedef ülkemizin bölünmez bütünlüğü, yurttaşlarımızın kardeşlik hukukudur. Bu sürecin toplumumuzun tüm kesimlerinde uyandırdığı bilinç, yaratılmak istenen kaotik ortama zemin hazırlanmasının önündeki en büyük engel olmayı sürdürecektir. Ülkemiz üzerinde planlar yapan yurtiçinden ve dışından tüm odakların büyük bir işbirliği ile yürüttükleri insan onuruna ve yaşamına kast eden art niyetli faaliyetler, milletimizin bu coğrafyada bin yıldır elbirliği ile oluşturduğu milli birlik anlayışı karşısında hiçbir netice alamayacaktır” dedi.
Patlamada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Özer, taziye mesajını şöyle tamamladı:
“Ülkemizin demokratik yol ve araçlarla tesis ettiği irade üzerinde tesir etmeye, korku ve bezginlik yaratmaya dönük tüm bu çabalar büyük bir nefret olarak bu oyunun sahiplerine geri dönecektir. Yaşanan acıların en kısa sürede son bulacağına ve ülkemizin birlik içerisinde huzura ve sükuna varacağına olan inancımla bu menfur saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileklerimizi iletiyorum. Tüm milletimizin şahsında saldırıda yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına başsağlığı diliyorum.”


Haber Okunma Sayısı : 961
10.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın