Pass

Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Perşembe Filiz-Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Alagöz’ü ziyaret etti.

Çaycuma’ya geldiğinden bugüne sosyal yönüyle insanların gönlüne taht kuran Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe Beldesinde bulunan Filiz-Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Alagöz’ü makamında ziyaret etti.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum sözünün muhatabı olan siz değerli öğretmenlerimizin sadece öğretmenler gününde değil, tüm zamanlarda hatırlamalıyız. Bu sebeple sizi ziyaret etmeyi uygun gördüm. Yeni dönem Eğitim ve Öğretim yılınız hayırlı olsun. Size ve tüm öğretmenlerinize başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Müftüsünün kendilerini ziyaret etmelerinden oldukça mutlu olan Alagöz; “Sizin de söylediğiniz gibi ilçemizde yeni bir heyecan getiren, sadece camilerle değil tüm eğitim kurumlarıyla yakından ilgilenen çok değerli müftümüze teşekkür ediyorum” dedi. 


Haber Okunma Sayısı : 1515
09.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın