Pass

Saadet Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir, seçim çalışmaları kapsamında Çaycuma Merkezde yoğun bir ziyaret programı uyguladı.

Milletvekili Adayı Aydemir ve beraberindeki heyet Çaycuma Merkezde bulunan tüm esnafı tek tek ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Aydemir onlarla sohbet etti ve sorularına cevap verdi.

Ziyaret esnasında Aydemir; “Saadet Partisi’nin içinde yer almadığı bir Meclis milletin hiçbir derdine deva olamaz. Milli Görüş’ün yer almadığı hiçbir Meclis bu ülkenin sorunlarına çare olamaz. Ondan al üç milletvekili, öbürüne ekle beş milletvekili. Hiçbir şey değişmez. Nitekim değişmemiştir. Saadet Partisi bir yana, diğerleri bir yana... Saadet Partisi bu memleketin mayasıdır, özüdür ve ruhudur. Çaycuma’lı hemşerilerime sesleniyorum; Oyunuzu tereddütsüz bir şekilde Milli Görüşün tek adresi Saadet Partisine gözünüzü kırpmadan verebilirsiniz. Saadet Partisine verilen her oy devletimizin ve Milletimizin geleceği açısından çok büyük önem arz etmektedir. İşte gelinen noktayı görüyorsunuz Türkiye’mizin sorunları 2002 de ne ise 2015 de de önümüzde duruyor. Hayret ediyorum ki mevcut Ak Parti İktidarı Milletimizden 4 sene daha istiyor. Türkiye koalisyonlar dönemine girmiştir. Herkes kardeş, kardeş geçinmeyi ve siyaset yapmayı öğrenmek mecburiyetinde” dedi.

Saadet Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir’in seçim çalışmalarına Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Burak Erol, Çaycuma İlçe Yönetimi ve Parti mensupları iştirak etti.

 


Haber Okunma Sayısı : 1271
09.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın