Pass

Gökçebey Belediyesi Agusto Deresi, Terminal Projesi ve keson kuyu çalışmalarını sürdürüyor. 

Gökçebey’de bulunan Agusto Deresi ıslah çalışmaları ile ilgili Kasım ayında yapılacak ihaleyle sonrasında komple yenileme yapılacağını bildirildi. Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, DSİ Bölge Müdürlüğüyle Agusto Deresi ıslah çalışmaları konusunda görüşme sağladı. Görüşmede proje ve ihale hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Agusto Deresi ıslah çalışmaları için Kasım ayında yapılması planlanan ihaleden sonra, ihaleyi alan firma çalışmalara başlayacak.
Gökçebey’de Terminal projesinin yanı sıra, yollarda yapılması düşünülen kavşak çalışması için görüşmeler sürüyor. Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Terminal projesi ve kavşak çalışması için Karayolları Bölge Müdürlüğünden Satı Öztekin ile görüştü. Yapılan görüşmede, terminal projesinin mesafesi ve kavşakların nereye yapılacağı hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
Terminal projesinde uzaklığı ve yakınlığı konusunda ve kavşakların nereye yapılacağı konusunda, Öztekin’den bilgi alan Başkan Öztürk, konuyla ilgili açıklamada bulundu. Öztürk, “Bölgemize yapılacak olan Otobüs Terminali projesi ve kavşaklarla ilgili Karayolları Genel Müdürlüğünden Satı Öztekin ile görüşme sağladık. Yapığımız görüşmede terminalin mesafesi ve kavşakların nereye yapılacağı konusunda istişarede bulunduk. Çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Terminal ve kavşak çalışmaları kapsamında projelerimiz en kısa zamanda hayata geçecektir. Gökçebey için İnşallah iyi şeyler olacaktır. Şimdiden Gökçebey halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Gökçebey Belediyesinde yaşanan su sıkıntısı için açılan Keson kuyu yetersiz kalınca, 2’inci bir keson kuyu açılması için, Belediye Başkanı Vedat Öztürk çalışmalara başladı.
Gökçebey halkının rahatı için aralıksız çalışmalarını sürdüren Öztürk, ilçede yaşanan su sıkıntısının çözümü için açılan Keson Kuyu yetersiz kalınca, 2’inci Keson Kuyu açılması için görüşmelere başladı. Kastamonu İller Bankası Bölge Müdürü ve Proje Müdürü ile görüşen Öztürk, 1 tane olan Keson Kuyunun yetersizliğinden kaynaklanan sıkıntıları çözmek için 2’inci kuyunun açılması gerektiğini söyledi.
Proje onaylandığı takdirde Gökçebey halkının su sıkıntısını çözecek olan 2’inci Keson Kuyu çalışmalarına, en kısa zaman içerisinde başlanacağı ifade edildi.

 


Haber Okunma Sayısı : 884
08.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın