Pass

Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Nebioğlu Ortaokulu bünyesinde hafta sonu cumartesi ve Pazar günleri açılan ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursuna destek olmaya devam ediyor.   

Başkan Ertan Aydoğan, Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme kursları yönergesi gereği Nebioğlu Ortaokulunda hafta sonu açılan kurs için geçen yıl olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da kaynak yardımında bulundu. Nebioğlu Ortaokulunu ziyaret eden Başkan Aydoğan, eğitim öğretim gören öğrencileri okullarında ziyaret etti ve 8. Sınıf öğrencilerinin tamamına kaynak yardımında bulundu.

Başkan Ertan Aydoğan; “Dershanelerin kapanma sürecinde okullarımızda açılan Destekleme ve Yetiştirme kursunun çok önemli olduğunu, velilerimizin maddi olarak büyük bir külfetten kurtulduklarını, eğitimde bu sayede fırsat eşitliğinin sağlandığını, kursların öğrencilerimizin gelişiminde çok önemli olduğunu, ülkemizin geleceğine eğitimin yön vereceğini, bu sayede okulumuzda açılan kursun öğrencilerimiz için çok faydalı olacağını, belde öğrencilerimizin bu kurslar sayesinde bir üst öğrenim kurumlarına yerleşmede çok başarılı olacaklarını, beldemizden yetişen eğitimli insanlarımızın vatanına ve milletine hizmet eden, ülkemiz geleceğine yön veren insanlar olacağına inandığını belirtti.”

Nebioğlu Ortaokulu Okul Müdürü Halil Bayrak ve Müdür Yardımcısı Tekin Verim; “Başkan Ertan Aydoğan’a bu anlamlı ziyareti ve öğrencilerimize hediye ettiği yardımcı kaynak için çok teşekkür ettiler. Kursumuzun öğrencilerimiz ve beldemiz için faydalı olacağını belirttiler.”

Başkan Ertan Aydoğan; “Bu vesile ile yeni eğitim-öğretim yılının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileklerinde bulundu ve Beldemiz için bu yetiştirme kursunun açılmasında emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1992
08.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın