Pass

Çaycuma Müftülüğü ve Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Din Görevlisi olmak isteyenler için “Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Kursu” açılıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu; “İmam, Müezzin ve Kur’an Kursu Öğreticisi Adaylarımızı Yeterlilik Sınavına Hazırlık Kursumuza Bekliyoruz. İmam, Müezzin ve Kuran Kursu Öğreticisi olmak isteyenlere Yeterlilik Kursu, Çaycuma Müftülüğümüz ve Halk Eğitim Merkezimizin işbirliği ile 26 Ekim 2015 tarihinde başlayacak olan D.H.B.T (Din Hizmetleri Alan Bilgisi Test Sınavı KPSS )’na ve Diyanet İşleri Başkanlığımızca D.H.B.T den yeterli puanı alıp Mülakat sınavına hazırlanan bay ve bayan İmam Hatip, Müezzin Kayyım ve Kuran Kursu Öğreticisi olmak isteyenlere yönelik yeterliliğe hazırlık kursu başvuruları 09 Ekim – 23 Ekim tarihleri arasında Halk Eğitim Merkezine veya Müftülüğümüze şahsen yapılacaktır.

Başvuru evrakları konusunda Çaycuma Halk Eğitim Merkezinden bilgi alabilirsiniz. Şimdiden bütün kursiyerlerimize başarılar diliyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1083
08.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın