Pass

Zonguldak Bölgesinde bulunan Sayılı Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Ali Sayılı, Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV Genel Yayın Yönetmeni Ercan Karakuş’u ziyaret etti.

Ziyarete gelen Sayılı Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Ali Sayılı; “Bölgenin gelişmesi ve şirketlerin büyüyebilmesi için medyanın çok önemli olduğunu biliyorum. Ekspres Gazetesinden sonra Çaycuma TV’yi kurmanız bölgemize yeni heyecan katacaktır. Başta Gazete ve TV’nin sahibi Hasan Miyanyedi, Gazete Yazı İşleri Müdürü Hakan Miyanyedi ve Çaycuma TV Genel Yayın Yönetmeni Ercan Karakuş’u kutluyorum. Çalışmalarınız da başarılar diliyorum” dedi.

Ekspres ve Çaycuma TV ailesi olarak ziyaretimize gelen Sayılı Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Ali Sayılı’ya teşekkür ediyoruz.


Haber Okunma Sayısı : 1009
08.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın