Pass

Show TV de yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinin başrol oyuncuları Begüm Topçu Turay ve Cantuğ Turay eğitmenliğinde diksiyon, hitabet ve topluluk önünde konuşma sertifika programlarının ilki Çaycuma ' da başlıyor.

Nirvana Plus Organizasyon öncülüğünde "Diksiyon, Beden Dili ve Topluluk Önünde Konuşma" eğitim programları Çaycuma İhtiyaç Akademi ve Ebil Eğitim Merkezi Sponsorluğunda 25 Ekim Pazar günü Saat:11.00’da Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde başlayacak. Eğitim sonunda katılımcılara diksiyon, beden dili ve topluluk önünde konuşma olmak üzere 3 ayrı sertifika verilecek.   

Organizasyonun giriş ücret, 30 lira olarak belirlenirken, biletler Çaycuma Ebil Eğitim Merkezi, Çizgi Giyim ve Elif Kuaför’den temin edilebilir.


Haber Okunma Sayısı : 1165
07.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın