Pass

Çaycumaspor Yönetim Kurulu Üyesi Korhan Uzaldı’dan, Çaycumaspor Teknik Patronu Teoman Temelkuran için sosyal medyadan övgü dolu sözler söyledi.

Uzun yıllar Çaycumaspor formasıyla görev yapan Teoman Temelkuran için Çaycuma Spor Yönetim Kurulu Üyesi Korhan Uzaldı; “Çaycuma Sporumuzun hocası Temelkuran, Çaycuma’nın en büyük mahallesi olan Yeni Mahalle’nin muhtarlığını, Çaycuma Devlet Hastanesi’nde güvenlik amirliğini ve Çaycumaspor’umuzun teknik patronluğunu yapıyor.

Takım içerisinde de futbolculara abilik görevini en iyi şekilde yürütüyor. İşin maddi boyutunu düşünmeden idman sonrası futbolcularını bizzat evlerine kadar kendi bırakıyor. Teoman hoca Çaycuma için en iyi seçim olduğunu söyleyen Uzaldı, Teoman hocamıza tüm Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizde Çaycuma TV ve Ekspres Gazetesi olarak Teoman hocaya ve Çaycumaspor’a başarılar diliyoruz.


Haber Okunma Sayısı : 2204
06.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın