Pass

Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkan’ı Burak Erol milletvekili adayı Seyfettin Aydemir ve beraberindeki heyeti ilçe kaymakamı Serkan Keçeli’yi ziyaret etti.

Saadet Parti Çaycuma İlçe Başkan’ı Burak Erol 1 Kasım da yapılacak seçimler hakkında söyle konuştu.

“1 Kasım 2015 Genel Seçimleri için milletvekili adayımız Seyfettin Aydın’la beraber Çaycuma kaymakamımız Serkan Bey’i ziyaret ettik. Seçimlerin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz. Diğer parti mensup arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.”

Daha sonra söz alan Saadet Partisi Milletvekili Adayı Seyfettin Aydemir; “1 Kasım seçimleri bir de ülkeyi hizmet adına teşkilatımız bizleri aday gösterdi. Bu adaylık üzerine seçim çalışmalarımıza başladık. Öncelikle Kaymakam Bey’i ziyaret ettik. Oradan aldığımız şevk ve azimle seçmenlerimize Saadet Parti’sinin görüşlerini anlatarak Büyük Millet Meclisi’ne girmek için mücadelemizi yapacağız. Haklımıza hizmet noktasında da geçmiş de yaptığımız hizmetlerden halkımız zaten bizleri tanıyor. İnşallah bunların daha güzelini yapmak için halkınızdan desteklerini istiyoruz.’’

Kaymakam Keçeli de ziyaret hakkında memnuniyetini şu şekilde dile getirdi; “Saadet Partisinin milletvekili adayı ve ilçe teşkilatının yapmış olduğu bu ziyaretten oldukça memnun oldum. Kendilerine şimdiden başarılar diliyorum. Seçimler demokrasinin şölene dönüştüğü günlerdir. Vatandaşımızın hür iradesinin sandığa en sağlıklı şekilde yansıması için Kamu adına bizlere düşen vazife budur. Biz de bunu sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Partilerimizin tamamına başarılar dilerken öncelikle ilçemiz olmak üzere ve tüm ülkemiz de huzur içerisinde geçen, birbirine sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde geçen bir seçim olmasını diliyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1009
06.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın