Pass

Çaycuma’ya bağlı Dereköseler Köyü’nde heyelan nedeniyle bir süre önce meydana gelen göçük yolu kapatmış olup iki mahalle arasındaki ulaşım kapanmıştı.

Heyelan nedeniyle Dereköseler Köyü, Danabaşlar ve Köse Mahallesi arasındaki ulaşımı tekrar sağlamak için köy muhtarı çalışma başlattı. Köy muhtarı Cemil Kanoğlu konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “İhtiyacımız olan köy hizmetlerine ait araçlar köyümüze geldi. 300 metre uzunluğunda ihtiyacımız olan boruların bir kısmı İl Özel İdaresi tarafından diğer kısmı da köylüler tarafından imece usulü ile karşılanmaktadır. Yine ihtiyacımız olan kum, çakıl vb. ihtiyaçlar köylülerimizin katkılarıyla sağlanmıştır. Bizlere bu çalışmalarımızda yardımcı olan ve destekleri esirgemeyen Kaymakam Serkan Keçeli, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’a, Ak Parti İlçe Başkan’ı Ahmet Çolakoğlu’na, Yönetim Kurulu Üyesi ve Miyanyedi Ofset’in Sahibi Hasan Miyanyedi’e, İl Genel Meclisi Üyeleri Siyami Akçaalan’a, Şantiye Şefimiz Ali Acar’a, Alagözler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Alagöz’e ve Sayılı Kum Çakıl A.Ş.'ye teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1259
06.10.2015SAĞLIK OCAĞINA EBE
DEREKÖLER KÖYÜMÜZE  SAĞLIK BAKANLIĞIMIZDAN BİR AN ÖNCE EBE TAYİN ETMESİNİ KÖY HALKI OLARAK RİCA EDİYORUZ

Kimden: Misafir | Zaman: 8.10.2015 17:30

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın