Pass

AK Parti Zonguldak 1’nci sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmalarına Çaycuma’dan devam etti. Çaycuma’da Özbakır, yaptığı açıklamada tren seferlerinin bu ayın 15’inde başlayacağını söyledi.

Milletvekili Özbakır, “En önemli konularımızdan biri olan demiryolları meselesidir. 1 ay önce demiryolları konusuna el atayım dedim, elimde kaldı. Rayların yenileme sistemi Avrupa birliği hibeli kredi ile yaptırılıyor. ‘Sistem bitti niye çalışmıyor’ dedik. Avrupa birliği çalışmaları bittiği zaman denetimi de kendileri yapıyor. Sinyalizasyon denetimi Zonguldak Çaycuma arası bitti. Ayın 15’inde seferleri başlatıyoruz. Gökçebey’le Karabük arasında da çalışmalar devam etmekte Bizim İşe el attığımızda elimizde iki vagon vardı. Bir tanesi tünelde ineklere çarpmış, 2,5 aydır Ankara’da yatıyor. ‘10 gün içinde tamir ederiz’ dediler. Ama bir hafta içinde tren tamir oldu gönderdiler. İki treni birleştirdik dörtlü vagon yaptık. Bu ayın 15’inde Çaycuma’ya tren gelecek. Çaycuma Gökçebey rayları arasında ufak bir sıkıntı var. Karabük Gökçebey 2,5 km mesafede tren rayları arasında ufak bir sıkıntı var, onu Mehmet Ali Şahin beye havale ettik. Orayı Mehmet Ali bey hallederse beklediğimiz 4 vagon kısa zamanda gelecek inşallah. Benim isteğim sizlerden şu, gecemizi günümüze katalım memleketi istikrara kavuşturalım. Zonguldak’ımızın sorunlarını aşalım. El attığım her meseleyi yüzde elli ben hallederim, diğer yüzde elli için Çaycuma’ya ihtiyacım var. Zonguldak’ın tüm sorunlarını biz çözeriz ve çözmek için buradayız, beni bu yolda desteklemenizi istiyorum. sorunları birlikte daha çabuk çözeriz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2482
06.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın