Pass

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman yarın Çaycuma’ya geliyor.

Başkan Fikret Orman, yarın Çaycuma’nın Güzelyaka Köyü’ne iş adamı Serkan Yazıcıoğlu’nun büyük destekleriyle yapılan, öncülüğünü Şenan Kerçin’in yaptığı Güzelyaka İlkokulunun açılışı yapacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Güzelyaka Muhtarı Yücel Özkan; Böylesine bir etkinlikte Sn. Orman’ın bizlerle olması halkımız için gurur verici, etkinliğimize tüm halkımızın da katılmasını istiyoruz” dedi.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, yarın saat 12.00’da kendi özel uçağıyla Saltukova Havaalanı’na gelerek açılışı yapılacak olan Güzelyaka İlkokuluna gidecek.

 


Haber Okunma Sayısı : 2039
05.10.2015TEBRİKLER
Okulu yaptıran hemşehrimizi kutlamak gerek.Bu açılış için fedakarlık yaparak ilçemize gelen BJK yöneticisini de tebrik etmek gerek.

Kimden: Misafir | Zaman: 5.10.2015 21:17

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
TEBRİKLER
Okulu yaptıran hemşehrimizi kutlamak gerek.Bu açılış için fedakarlık yaparak ilçemize gelen BJK yöneticisini de tebrik etmek gerek.

Kimden: Misafir | Zaman: 5.10.2015 21:16

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın