Pass

5 Ekim Pazartesi günü Kılıçdaroğlu'nun ilk durağı Alaplı olacak. 

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, tamamen yenilediği Atatürk Anıtı ve Anıt alanı, 5 Ekim Pazartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı törenle hizmete açılacağını söyledi. Kılıçdaroğlu’nun Çaycuma merkez de halka hitap ettikten sonra yeni yapılan pazaryerindeki minibüs duraklarının açılışını yapacak.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Genel Başkanımızın Çaycuma’ya gelecek olması bizi heyecanlandırdı. Her seçim döneminde ilçemize gelen ve bizleri onurlandıran Genel Başkanımızı Çaycumalılar olarak en iyi şekilde karşılamayı düşünüyoruz. Pazartesi günü Genel Başkanımızın yapacağı mitinge ve yeni yapılmış olan pazaryerinin yanındaki minibüs durağının açılışına tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.   

Aynı gün içerisinde Kılıçdaroğlu, Gülüç, Ereğli, Kandilli, Zonguldak Merkezi Gökçebey Devrek’te olacak.

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1581
02.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın