Pass

Zonguldak Barosu Avukatlarından Çaycuma’da 45 yıldır avukatlık mesleğini sürdüren Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen’in amcası Celal Gülşen (70) yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayata gözleri yumdu.   

Gülşen’in cenazesi sabah saatlerinde Çaycuma Devlet Hastanesi’nden alınarak Çaycuma Çay Mahallesi’ndeki evinin önüne götürüldü.

Çaycuma Eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve yakınları burada taziyeleri kabul ederken okunan Kuran-ı Kerim’in ardından Gülşen için Çaycuma Adliyesi önünde tören düzenlendi. Törene; Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Zonguldak Baro Başkanı Kerem Ertem, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda mesai arkadaşı katıldı.

Celal Gülşen örnek bir avukat olduğunu dile getiren Baro Başkanı Kerem Ertem şunları söyledi; “Abimiz Celal Gülşen kendisi Avukat mesleğine ve hukukçuluğa önemi katkılar veren hem bölgesine hem mesleğine bu katkılarını hiçbir zaman esirgemeyen bir meslek büyüğümüz ve üstadımızdı. Kendisinin bu hukuk mücadelesinde konumu ve vermiş olduğu emeğini hepiniz yakından biliyorsunuz. Bunun yanında Celal abimiz meslektaşlarımızın eğitiminde önemli isimlerden biriydi. Zonguldak’ın değerli üstatları bu yönleriyle de ön plana çıkmıştır. Zonguldak Barosunu Zonguldak Barosu yapan bu emekleridir. Celal abimizde hukukçular yetiştirerek, avukatlar yetiştirerek, hem kendisinin hukuk mücadelesindeki rolünü kuvvetlendirmiş hem de baromuzu emekleri ile önemli katkılarda bulunmuştur. Ayrıca mesleği icra ederken konumu ve duruşu meslek içerisindeki rolü ve yerine getirmiş olduğu başarıyla da meslek kültürümüzün Zonguldak Barosunun kurumsallaşmasını meslek etiğinin gelişmesi açısında da önemli katkılar vermiştir. Kendisini her zaman bu duygu düşünceler ile anacağız. Mekanı cennet olsun. Rahmet dileklerimi iletirken sevdiklerine, ailesine, meslektaşlarımıza ve ailesine baş sağlığı diliyorum. Kendisinin bu aziz hatırasının peşinden gideceğiz. Hiç şüphesiz ki değerli büyüklerimizin açtığı yoldan gitmek bizler için bir şereftir. Ve bu şerefi anmak için bu aziz kişileri kesinlikle unutmayacağız”.

Merkez Camii’nde Cuma namazına müteakip Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazına; Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, CHP Zonguldak eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Çaycuma TSO Başkanı Rıfat Sarsık, Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Çaycuma Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, AK Parti Zonguldak 5’inci sıra Milletvekili Adayı Aytekin Kazancı, CHP Zonguldak 3’ncü sıra Milletvekili Adayı Harun Akın, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, ZONHAV Müdürü Hasan Özşahin çok sayıda vatandaş katıldı. Gülşen’in cenazesi Yolgeçen Köyü Mezarlığı’nda toprağa verildi.


Haber Okunma Sayısı : 2159
02.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın