Pass

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Genel Başkanı Karakulak Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’a nezaket ziyaretinde bulundu. 

Merkezi Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde bulunan Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Karakulak Çaycuma İlçesi Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı makamında ziyaret ederek bundan 20 yıl evvel Almanya’da kurmuş oldukları derneğin çalışmaları ve bugünkü konumu ile Avrupa’da ki faaliyetleri hakkında İnam’a bilgiler verdi.
Almanya’da ve Türkiye’de iş adamı olarak çeşitli sektörlerde faaliyette gösteren ve aynı zamanda derneğin her etkinliğinde desteklerini esirgemeyen iş adamı Kenan Albayoğlu ile birlikte İsmail İnam’ı ziyaret eden Karakulak, şu ifadelere yer verdi:
"Derneğimiz 20 yıldan bu yana bölgemizin hatta ve hatta ülkemizin memleket ayrımı yapmaksızın Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimizin sorunlarına çözümler üretmek için yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemize geldiğimiz zamanda özellikle de bölgemizdeki sivili toplum kuruluşlarını ziyaret ederek yetkililerle bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde Perşembe Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ederek derneğimiz hakkında karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleştirdik. Perşembe başkanımızın da gayretleri ile apayrı güzelliklere bürünmüş sanki belde değil ilçe statüsü haline gelmiş başta başkanımız olmak üzere emeği geçenlere dernek yönetimi adına teşekkürlerimi sunuyor, yakın ilgilerinden dolayı başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum."
Kendilerine düzenlene ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ise "Öncelikle bölgemizi Avrupa’da en iyi şekilde temsil eden başta Mehmet karakulak olmak üzere tüm yönetim kurulu arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. Derneğin faaliyetlerini yakından takip ediyorum ve Avrupa’da Perşembeli gurbetçilerimiz oldukça fazla bundan dolayı dernek hakkında bilgim oldukça fazla. Başkanımız beldemizin güzelliklerinden bahsetti kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler göreve geldiğimizden bu yana beldemizin çehresini değiştirmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bazı sıkıntılarımız da yok değil mesela beldemizde cenaze aracıyla ilgili sıkıntımız var bir cenazemiz olduğu zaman cenaze nakil aracını Çaycuma’dan talep ediyoruz aracımız var ama oldukça eski ve cenaze aracı konumunda değil bizim derneğimizden ve Avrupa’da yaşayan hemşerilerimizden beldemize yakışır bir cenaze nakil aracı desteği istiyoruz bu konuda bizlere yardımcı olurlarsa kendilerine minnettar kalırız” şeklinde konuştu.


Haber Okunma Sayısı : 1505
02.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın