Pass

Yıllarca Çaycuma’da Avukatlık yapan ve Çaycuma’nın sevilen adamı, Çaycuma Eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen’in amcası Celal Gülşen(70)  hayata gözlerini yumdu.

Uzun zamandır sağlık problemleri yaşayan Avukat Celal Gülşen(70), hayatını kaybetti. Yarın öğlen namazından sonra defnedileceği bilgisine ulaşıldı.

Çaycuma TV ve Çaycuma Ekspres olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.


Haber Okunma Sayısı : 3463
01.10.2015Yapmayacaktın be Celal !
Seninle senelerce karşı karşıya mücadele ettik. Meslekteki 6. yılımda sen de başladın avukatlığa... Karşı olsaydık da, yüreklerimiz hep beraberdi. Sonra meslek ve yer değiştirdiğimde hep özledim seni. Adamlığını,saygını,meslek aşkını...
Bırakıp gitmeyecektin bizi. Tanrım sana rahmetini eksik etmesin. Nur içinde yat sevgili kardeşim. Nuran'a ve tüm sevdiklerine başsağlığı diliyorum canım kardeşim

Kimden: Misafir | Zaman: 1.10.2015 22:07

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın