Pass

ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk ve yönetim kurulu üyeleri, itfaiye müdürü Sabahattin Akyüz ve itfaiye personelini ziyaret ederek, itfaiye haftasını kutladılar.

ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk, İtfaiye Müdürü Sabahattin Akyüz'e, PTT'nin toplamda 2.000 adet bastırdığı itfaiye konulu özel gün zarfının çerçevelenmiş halini hediye etti. İtfaiye Müdürü Sabahattin Akyüz, Çaycuma itfaiyesi hakkında bilgiler verdi, itfaiye personelinin oluşan yangın ve benzeri konularda eğitimli ve deneyimli olduğunu anlattı. ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk ve yönetim kurulu üyeleri, itfaiye personelini kutlayıp çalışmalarında başarılar dilediler.


Haber Okunma Sayısı : 1013
01.10.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın