Pass

AK Parti Zonguldak 4. Sıra Milletvekili Adayı Akın Kaymak, Çaycuma İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.     

4. Sıra Milletvekili Kaymak’ı partide İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Kurucu İlçe Başkanı Bayram Berber ve ilçe yönetimi karşıladı.

7 Haziran’dan sonra AK Parti’nin koalisyon kurulması için elinden gayreti gösterdiği ifade eden İlçe Başkanı Çolakoğlu şöyle konuştu; “AK Parti yapıcı bir şekilde ülkenin geleceğini düşünerek görüşmeler yaptı. Sonuç itibari ile hükümet kurulmayarak süreç buraya kadar geldi, 1 Kasım seçimleri kaçınılmaz oldu. 2002 yılından beri ülkeyi tek başına yönetip 2023 hedeflerine doğru ilerlerken böyle bir sekteye uğradık. En büyük hedefimiz tek başına olacak şekilde sandalye sayısına ulaşmaktır. Kurulduğu günden bu yana AK Parti tüm seçimlerde başarılı çıktı. 3 milletvekilimiz mecliste Zonguldak’ı temsil etti. Bundan sonraki hedefimiz 5 milletvekili ile Zonguldak’ı temsil etmektir. Milletvekili Adayımız Akın Kaymak bizleri ziyareti ile mutlu etti. Kendisi ile arazide çalışacağız, başarılar diliyorum”. Milletvekili Adayı Akın Kaymak ise 1 Kasım seçimlerinde vatandaşın tekrar oyunu istikrardan yana kullanıp ‘AK Parti’ diyeceğine inandığını söyleyerek; “7 Haziran seçimlerinden sonra milli irade bugünkü şeklini tecelli etti. Vatandaşımız tercihini yine bizden yana kullandı ama tek başına iktidar olacak oy oranına ulaşamadı. Hiçbir partide bu oyu alamadı. Ülkede yönetim zafiyeti oluştu. AK Parti’nin 13 yıldır sürdürmek için gayret sarf ettiği istikrar, barış, kalkınma, huzur ve güven gibi hususlarda çok önemli yol kat etmemize rağmen, kazanımların da elimizden gittiğini bu kısa dönemde gördük. Muhalefet partilerini elini taşın altına koysunlar, onlarla bir şeyler yapalım dedik. Çok çaba sarf ettik. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu çok gayretli ve uzlaştırıcı bir yapıya sahip olmasına rağmen maalesef muhalefet partileri kaçtılar. Vatandaşlarımızın bunun muhasebesini çok iyi yapacağına inanıyorum. Tercihleri 1 Kasım’da tekrar istikrardan yana olacaktır. İnsanlarımız bu sürecin bedelini şehit vererek, ayrıca ekonomik kayıplarla ödediler. Biz inanıyoruz ki vatandaşlarımız bunları görüp tekrar ‘AK Parti’ diyecektir” şeklinde konuştu.

Kaymak ve beraberindekiler daha sonra Karapınar Beldesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

 


Haber Okunma Sayısı : 1248
30.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın