Pass

Zonguldak’ta özel bir termik santrale ait liman sahasına gelen kömür yüklü gemide, uyuşturucu ihbarı üzerine arama başlatıldı.

Bir ihbarı değerlendiren Zonguldak emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri, İl Jandarma Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muslu beldesindeki limana hareket etti.
Kolombiya’dan aldığı kömürle önce Çanakkale Boğazı’nı geçen ardından da Zonguldak’a ulaşan Panama bandıralı gemide arama başlatıldı. Ekipler ilk aramada bir bulguya rastlayamadı. Operasyonda gemideki kömür vinçler ve kepçeler ile boşaltmaya başladı.
Ortak olarak gerçekleştirilen operasyonda eğitimli narkotik köpekler de hazır bekletiliyor. Ekiplerin kömür boşatma ve operasyonu sürüyor.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1033
30.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın