Pass

Ereğli ilçesinde uzun yıllardır gazetecilik yapan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren Koray Kayalı son yolculuğuna dualarla uğurlandı. 

Kdz. Ereğli ilçesinde uzun yıllardır gazetecilik yapan Koray Kayalı beynindeki tümör nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Cenazesi memleketi Ereğli ilçesine getirilen Koray Kayalı için Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği binası önünde tören düzenlendi. Törende konuşan Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, Kayalı’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Günay konuşmasında “Konuşacak bir şeyimiz yok, söyleyecek kelime bulamıyorum. Buradan gidiyorsun. Orada güçlü kalemlerimiz var. Seni emin ellere gönderiyoruz. Baban Turan Kayalı, Nihat Can, İlhan Yapıcı kardeşimiz, Birol Karadeniz, Yusuf Yerdeş, Altan Altay, Halidun Özçakır, Ali Yılmaz, Hüseyin Zengin seni bekliyor. Mekânın Cennet olsun diyerek, seni unutmayacağız. Baba oğul orada rahat uyuyun" dedi.
Kayalı için cenaze töreni ise Bozhane Camii’nde düzenlendi. Kayalı kılınan cenaze namazının ardından Kestaneci Mahallesi Mezarlığı’na defnedildi.
Cenaze törenine Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Buket Müftüoğlu, Zonguldak’ta faaliyet gösteren gazeteci derneklerinin başkanları, meslektaşları ve ailesi katıldı.

Çaycuma TV ve Ekspres Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.


Haber Okunma Sayısı : 1129
29.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın