Pass

Çaycuma İlçe Müftülüğü tarafından Çaycuma genelinde 16 Adet "4-6 Yaş Kur'an Kursu" Açıldı. Konuyla ilgili Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu önemli açıklamalar yaptı.

2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılı ile birlikte yurt genelinde Diyanet İşleri Başkanlığımıza bağlı Kuran Kurslarımız da hizmet vermeye başladı.

Çaycuma İlçe Müftülüğümüz İhtiyaç Odaklı Kuran Kursu doğrultusunda talep olan her yerde Kuran Kursu açmaya özellikle 4 – 6 yaş Kuran Kursları konusunda özel çaba göstermeye devam ediyor.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf ARCAKLIOĞLU; "Çaycuma’mız da her yaştan bay ve bayan kardeşlerimizi dini konularda doğru bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu dönem de Çaycuma’mızın 16  farklı yerinde 4 – 6 yaş Kuran Kursları açtık. Rabbimize hamdolsun ki özverili ve çalışkan Kuran Kursu Öğreticilerimizle çok verimli bir kurs olacağına inancımız tamdır." dedi.

Kursların resmen açıldığı 28 Eylül 2015 Pazartesi sabahı ilk olarak 2 sınıfın yer aldığı ENSAR 4 – 6 Yaş gruplarını da daha sonra da Merkez SEKA 4 – 6 yaş grubunu ziyaret eden Müftümüz, Velilerle de kısa bir bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıp kursların hedefleri ve işleyişi hakkında bilgiler verip çocuklarını kurslarımıza gönderen velilerimize teşekkür etti.


Haber Okunma Sayısı : 1093
29.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın