Pass

Sosyal Güvenlik Kurumu Zonguldak İl Müdürü Çiğdem Acar, Genel Sağlık Sigortası yapılandırmasında son günün 30 Eylül 2015 olduğunu belirterek vatandaşlara çağrıda bulundu. 

SGK Zonguldak İl Müdürü Çiğdem Acar, Genel Sağlık Sigortası yapılandırmasına ilişkin vatandaşların kuruma gelerek işlemlerini yaptırdığını ifade etti. Kurumda yoğunluk yaşanırken Acar, yapılandırmada bulunmayan vatandaşlara da çağrıda bulunarak işlemlerini 30 Eylül 2015 tarihine kadar yaptırmalarını istedi.
Acar, “Yapılandırmada son gün 30 Eylül 2015. Bu nedenle vatandaşlarımız gelmeye başladı. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Yapılandırmaları yapmaları gerekiyor. Öncelikle buraya gelsinler. Arkadaşlarımızla görüşsünler. Arkadaşlarımız tüm vatandaşlarımıza yardımcı oluyor. Onun akabinde de Sosyal Yardımlaşma Vakfı’na giderek vakıfta gelir testi yaptırmaları gerekmektedir. 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren Genel Sağlık Sigortası zorunlu hale geldi. Vatandaşlarımızın bununla ilgili borçla karşılaşmamaları için mutlaka gelir tespitini yaptırmaları gerekiyor” dedi.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 923
28.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın