Pass

AK Parti Zonguldak 5. Sıra Milletvekili Adayı Celal Aytekin Kazancı AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Saltukova Beldesi’nde esnaf ziyaretinde bulunacağını ifade eden kazancı; “1 Kasım seçimleri için çalışmalarına bugün itibari ile Çaycuma’dan başlatmış bulunuyorum. Bu çalışmalarımızda Allah bizim ve teşkilatımızın yardımcısı olsun. Hedefimiz 1 Kasım’da AK Partiyi yeniden iktidara getirmektir. Onun için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. 7 Haziran’da düşmüş olan oy ve milletvekili sayımızı yukarı çıkarmak için büyük gayret sarf edeceğiz. Bunu başarabileceğimiz inancındayım. 1 Kasımda AK Parti camiası olarak bayram havası estirmeyi istiyoruz. Ülkenin ekonomik ve güvenlik olarak istikrarının devam etmesi bizim için çok önemli. Bu vatan hepimizin, inşallah başarılı olacağız” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, 7 Haziran seçimlerinden sonra hükümet kurulamadı. Bu süreçte ülkemizde ekonomik ve iç güvenlik anlamında sıkıntılar yaşandı. Bugün itibariyle, tekrar seçim startını verdik. 2002 yılında iktidar bayrağını AK Parti olarak göğüsledik. Bu güne kadar çok büyük başarılara imza attık. Bu seçimde ev ev, sokak, sokak gezerek sıkmadık el bırakmayacağız. Aynı başarıyı yakalayacağımıza inancım tamdır. Türkiye geçmişte koalisyonlu hükümetten çok çekti. Ak parti olarak tekrar tek başına iktidar olup,2023 hedeflerine doğru devam edeceğiz. 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki sıkıntılı süreci tekrar ak parti kurtaracaktır. Bu vesile ile milletvekili listesinde yer alan, geçmişte beraber çalışma fırsatı bulduğum Sayın Aytekin Kazancı’ya teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Partililer daha sonra Saltukova Beldesi’nde esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi.


Haber Okunma Sayısı : 1166
28.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın