Pass

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek ve beraberindeki heyet öğrencilerle birlikte Vali Ali Kaban’ı ziyaret etti.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek ve beraberindeki heyet öğrencilerle birlikte 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının başlaması sebebiyle Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti.  

Ziyarette konuşan Kaban, çalışmanın ve öğrenmenin önemine vurgu yaparak ziyaretine gelen öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Vali Kaban öğrencilere hitaben yaptığı açıklamada, “Öğrencilik de bir iştir. Öğrencilerimizin kendi gelecekleri, ülkenin geleceği için gayret ve mücadele ile işlerine sıkı sarılmaları gerekiyor. Unutmayalım ki çalışmadan hiçbir şey olmuyor. Zamanında çalışmayanların halleri bugün ortada. Bugün gayret sarf edenler ve belli fedakarlıklar yapan insanların geldiği yerler belli” dedi.

Zonguldak Valisi Ali Kaban’ın konuşmasının ardından söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, Vali Kaban’a eğitim ve öğretime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Bu yıl 2140 öğrencimiz birinci sınıfa kayıt yaptırdı. Genelde 105 bin öğrencimiz eğitim öğretim görecek” ifadelerini kullandı.


Haber Okunma Sayısı : 948
28.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın