Pass

Çaycuma'nın Sandallar Köyünde ikamet eden 32 yaşındaki Necmi Alaca sabah saatlerinde köy konağı inşaatında kendini asarak intihar etti.

Sabah saat 07.30 sıralarında köy konağı inşaatında Alaca’nın kendini astığını gören köy sakinleri jandarmayı aradı. Savcı ve olay yerinin incelmesinin ardından Necmi Alaca’nın cenazesi otopsi için Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 Komşuları, Alaca’nın işsiz oluğunu ve ödeyemediği borçları yüzenden bunalımda olduğunu söylerken, Alaca’nın kardeşinin 10 yıl, annesinin de 2 yıl önce kendini asarak intihar ettiğini ifade ettiler.


Haber Okunma Sayısı : 1747
28.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın