Pass

Türk Silahlı Kuvvetleri şehit yakınları ve gazileri her bayram olduğu gibi bu bayram da yalnız bırakmadı.

Çaycuma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Karakol Komutanı Ruhi Çevik, ilçedeki şehit aileleri ve gazileri bayram boyunca ziyaret ederek ailelere minnet ve şükran dileklerini ilettiler.  

Jandarma personeli, ailelerin bayramlarını kutlayarak, sorunlarını dinledi, teşkilat olarak her zaman yanlarında olmanın gayreti içerisinde olduklarına vurgu yaptılar. Kendilerini onurlandıran ve bir nebze olsa çocuklarının yanlarında olduğunu hissettiren şehit aileleri ve gaziler ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Özen ve Çevik’e teşekkür ettiler.


Haber Okunma Sayısı : 1205
28.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın