Pass

Tüm Okullarımızda olduğu gibi Kuran Kurslarında da eğitim ve öğretim başlıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu; “Çaycuma Müftülüğümüze bağlı 1 Erkek 2 Kız olmak üzere 3 Yatılı Kuran Kursumuz ile 16 Adet 4 - 6 yaş Kuran Kursumuz ve 80 adet Kış dönemi Kuran Kursumuzda Kuran Kursu Öğreticilerimizle hizmete başlıyoruz.  Merkez, 5 Beldemiz ve ihtiyaç olan tüm köy ve mahallelerimizde Kuran Kursu açmaya çalıştık. 50 yeni Fahri Kuran Kursu Öğreticisi eğitim ordumuza dâhil oldu. 16 adet " 4- 6 yaş Okul Öncesi Kuran Kursumuzda ilk defa Kış döneminde eğitime başlıyoruz. Hafızlık Yatılı Kuran Kurslarımızda daha verimli ve kaliteli eğitim için hazırlıklarımızı tamamladık. Çalışan bay ve bayan kardeşlerimize yönelik hafta sonu veya hafta içi mesai sonrası talep edenlerin istekleri doğrultusunda belirlenecek saatlerde ve günlerde Kuran Eğitimi sınıflarımız oluşturulmaya başladık” dedi

Çaycuma ilçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Yeni eğitim ve öğretim yılının Hayırlı olması temennisinde bulunarak’’ Bu vesile ile Kuran Kurslarımız ve tüm Okullarımızda eğitime başlayacak kursiyerlerimiz ve öğrencilerimiz ile Kuran Kursu öğreticilerimiz ve Öğretmenlerimize, idareciler ve çalışanlara sağlıklı, verimli bir eğitim dönemi geçirmelerini diliyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 916
27.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın