Pass

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programında Milletvekilleri Özbakır ve Çoturoğlu’nun yanı sıra milletvekili adayları Ulupınar, Kaymak ve Kazancı ve çok sayıda parti üyeleri katıldı.

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı Çaycuma Öğretmenevi önünde Bayramlaşma programı düzenledi. Bayramlaşma programına, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, İl Başkanı Zeki Tosun,  Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Filyos Belediye başkanı Ömer Ünal, Çaycuma Eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen ve çok sayıda köy ve mahalle muhtarları daire amirleri köy ve belde temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı. Ak Partinin kurulduğu günden bu yana ilklerin partisi olduğunu ifade eden İlçe Başkanı Çolakoğlu, düzenlenen bayramlaşma programına katılanların bayramını kutlayarak, ilçe teşkilatı olarak Çaycuma için her şeyin en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonrada çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu vesile ile Kurban Bayramınızı kutlar hayırlı bayramlar dilerim” diye konuştu.
İl Başkanı Zeki Tosun; “Katılımcıların Kurban bayramını en içten duygularıyla kutladıklarını belirterek, Ak parti kurulduğundan bu yana ilkleri yapan bir parti olduğunu, teşkilatlara önem veren bir partidir. Bundan sonrada böyle olacaktır ”diye konuştu.
Sırasıyla konuşan Milletvekili adayları Özcan Ulupınar, Akın Kaymak ve Aytekin Kazancı selamlama konuşması yaparak Çaycumalılarla bayramlaştılar.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu; “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde hepinizin mübarek bayramını kutluyorum. İnşallah 1 Kasımı başka bir bayram olarak kutlarız.1 kasımda yapılacak seçimde Çaycumalıların desteğini bekliyoruz. Bizim için Çaycuma’ya hizmet etmek görevdir” dedi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özbakır; “Sevgili Çaycuma’lı Hemşerilerim Kurban bayramınızı tebrik ediyorum. Çaycuma, bölgemizin gözbebeğidir. Bizlere bir önceki seçimde destek veren Çaycuma halkı 1kasımda bu desteğini sürdürecektir, buna inancım tamdır çünkü teşkilat mensubu arkadaşlarımızın gözlerinde bu ifadeyi görüyorum, şimdiden hepinize teşekkür ediyor, mecliste Zonguldak’ımızı en iyi şekilde temsil etmek için daha güçlü bir Türkiye için Çaycuma'lı kardeşlerimizin desteğine ihtiyacımız var dedi. 

 


Haber Okunma Sayısı : 1163
27.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın