Pass

Çaycuma’da boş arazide çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı.

Edinilen bilgiye göre, Çaycuma küçük sanayi bölgesinde boş arazideki otların yandığını gören vatandaşlar durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, rüzgârında etkisiyle kısa sürede alevler artınca itfaiye ekipleri takviye olarak destek istedi. 4 itfaiye aracı ve Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait yangın söndürme aracıda yangına müdahale etti. Rüzgarın kuvvetli olması itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı. Uzun uğraşlar sonunda itfaiyeciler alevlerin sanayi sitesinde bulunan dükkânlara sıçramadan kontrol altına aldılar. Kontrol altına alınan yangın kısa sürede söndürüldü.
İtfaiye yangının çıkış sebebini araştırıyor.


Haber Okunma Sayısı : 939
27.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın