Pass

Çaycuma ilçe jandarma ekipleri Vatandaşın Huzur ve güvenliği için Kurban Bayramında da görevi başındaydı.

İlçe jandarma ekipleri Kurban Bayramı nedeni ile vatandaşların Bayramı huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmesi için önlemleri artırdı.

Jandarma ekipler Zonguldak –Filyos arası sefer yapan yolcu treninde kimlik kontrolü yapıyor.

Bayram öncesi yapılan bu uygulamanın Bayram sonrasında da yapılacağı bildirildi.

Kontrol sırasında vatandaşların bayramını kutlayan Jandarma ekipleri yolculara çikolata ve kolonya  ikram etti.

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 965
23.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın