Pass

Zonguldak’ta balık tezgahlarında yaşanan bolluk hem esnafın, hem de balık seven vatandaşların yüzünü güldürdü. 

Av yasağının kalmasının ardından umduğunu bulanamayan balıkçıların yüzü gülmeye başladı. Tezgahlarda yerini alan palamut, hamsi, mezgit, istavrit hem vatandaşları hem de esnafı mutlu etti. Balık bol oldukça satışların arttığını ifade eden balıkçı Ceyhun Yılmaz, "1 Eylül itibariyle balık sezonu açıldı. Deniz suyu sıcak olduğu için balık az olduğu için fiyatlar biraz yüksekti. Deniz suyu soğumaya başladıkça balık kendini göstermeye başladı. Balığın bol olması fiyatlara da yansıyor. Şuanda Hamsi, Mezgit, İstavrit 10 TL Palamut tane 15 TL olarak alıcı buluyor. Şuanda deniz suyu tam soğumadı deniz karıştığı zaman ve su soğumaya başladı zaman balığın daha da bol olacağını umuyoruz. Balık bol oldukça biz de mut oluyoruz. Vatandaşlarımızda mutlu oluyor" dedi.


Haber Okunma Sayısı : 887
22.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın