Pass

AK Parti İl ve İlçe teşkilatları, seçim hazırlıkları için toplantı gerçekleştirdi. 

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığında yapılacak toplantıda, seçim izlenecek yol, yapılacak çalışmalar konuşuldu. AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun başkanlığında yapılacak toplantıya milletvekili adayları, belediye başkanları, seçim koordinasyon merkezi yöneticileri ve yetkili komisyon üyeleri katıldı. Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Bugün burada 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak 1 Kasım Genel seçimleri için partimizin ilçe başkanları belediye başkanları ve milletvekili adayları ile birlikte seçim startı vermek için toplanmış bulunuyoruz. Milletvekillerimiz, başkanlarımız ve teşkilatımız ile birlikte 1 Kasımda AK Parti için oylarımızı nasıl arttırabiliriz onlarla ilgili fikir alış verişinde bulunacağız. Önümüzde bulunan 40 gün en iyi şekilde çalışıp Zonguldak için ülkemize Zonguldak’tan katkı sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından program basına kapalı olarak gerçekleştirildi.


Haber Okunma Sayısı : 866
22.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın